Odszkodowania Piotrków Trybunalski – Castellum

Najwyższe odszkodowania z OC dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego – za wypadek komunikacyjny, upadek na chodniku, błąd medyczny. Kancelaria odszkodowawcza Castellum pomoże Ci uzyskać godziwą rekompensatę. Nie zgadzaj się na zaniżone odszkodowanie. Przyjdź do nas, wygramy dla Ciebie dużo wyższą kwotę.

Kancelaria odszkodowawcza Castellum – odszkodowania w Piotrkowie Tryb.

Masz problem z wypłatą odszkodowania? Ubezpieczyciel nie uznaje Twojego roszczenia lub zaniża jego wartość? Czujesz bezradność w starciu z ubezpieczeniowym gigantem? Potrzebujesz pomocy. Właśnie dla takich przypadków powołaliśmy do życia kancelarię Castellum. Działając na rzecz Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego, odszkodowania z OC sprawcy lub jego prywatnego majątku uzyskujemy z wyjątkową skutecznością. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i mając na uwadze najlepiej pojęte dobro klienta. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania:

  • Kompletujemy dokumentację i materiał dowodowy
  • Przygotowujemy wniosek o odszkodowanie za: upadek na chodniku, obrażenia odniesione w wypadku komunikacyjnym, wypadek w pracy, nieszczęśliwe zdarzenie w gospodarstwie rolnym, błąd medyczny.
  • Przygotowujemy wniosek o odszkodowanie za: upadek na chodniku, obrażenia odniesione w wypadku komunikacyjnym, wypadek w pracy, nieszczęśliwe zdarzenie w gospodarstwie rolnym, błąd medyczny.

Nasze doświadczenie i wiedza oraz wsparcie profesjonalnych rzeczoznawców, powala rzetelnie oszacować wysokość należnego Ci odszkodowania z OC oraz szanse wygrania sprawy. Ponosimy pełne ryzyko finansowe prowadzonych postępowań. I co nie mniej ważne – jesteśmy blisko Ciebie. Zapewniamy bezpośredni kontakt i szeroko zakrojoną pomoc wszystkim ubiegającym się o odszkodowanie mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego.

Jak wygląda współpraca z nami?

Weryfikacja i poprowadzenie Twojej sprawy nic Cię nie kosztuje!

Wysokość prowizji uzależniona będzie tylko i wyłącznie od efektów!

Zapomnij o ślęczeniu nad papierami. Zrobimy to za Ciebie!

Niczym się nie przejmuj! Proces likwidacji szkody przeprowadzimy sami od początku do końca!

Potrzebujesz pomocy lub doradztwa? Zapewnimy Ci radcę prawnego!

Środki z tytułu odszkodowania trafią bezpośrednio na Twoje konto!

Opinie naszych klientów - średnia ocena 4,5

Pan Łukasz z Castellum pomógł mi uzyskać rentę. Jestem zadowolona ze współpracy i mogę ją polecić.

Krystyna

( ubiegała się o rentę ze względu na trwały rozstrój zdrowia )

Kancelaria Castellum pomogła mi wywalczyć odszkodowanie. Sam pewnie machnąłbym ręką, a z ich pomocą udało mi się uzyskać niezłą sumkę.

Wiesław

( brał udział w wypadku komunikacyjnym )

Kancelaria Castellum pomogła mi uzyskać zadośćuczynienie w satysfakcjonującej mnie wysokości.

Mariusz

( starał się o rekompensatę za doznane cierpienia fizyczne )

Wiemy jak znacząco podnieść wysokość należnego odszkodowania!