Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim interesem Poszkodowanego.

Do każdej z powierzonych nam spraw podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze jej rodzaj i charakter. Po wstępnej analizie jesteśmy w stanie oszacować wysokość świadczenia, o jakie będziemy mogli się ubiegać. Klient sam podejmuje decyzje, czy jest usatysfakcjonowany wysokością świadczenia i czy zlecić nam dochodzenie odszkodowania.

Naszym Klientom zapewniamy dostęp do profesjonalnych usług prawnych świadczonych przez radcę prawnego, celem dochodzenia świadczeń szybko, rzetelnie i w najwyższej możliwej wysokości.

Bierzemy na siebie całkowite ryzyko finansowe prowadzenia zleconej nam sprawy.

Nie pobieramy jakichkolwiek opłat za weryfikację ani za prowadzenie zleconej sprawy. Nasze wynagrodzenie stanowi prowizja liczona od wygranej, tj. od wartości uzyskanego na rzecz Klienta świadczenia (z wyłączeniem renty!).

Zapewniamy przejrzysty i bezpieczny system rozliczeń.

Przyjęta przez Kancelarię forma rozliczenia z Klientem gwarantuje wpływ uzyskanego świadczenia BEZPOŚREDNIO na rachunek Klienta. W znacznym stopniu ogranicza to czas przekazania środków uprawnionemu oraz gwarantuje, że uzyskane za pośrednictwem naszej Kancelarii świadczenie trafi do uprawnionego.


Bezpłatna weryfikacja sprawy!

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje!

CASTELLUM Kancelaria Odszkodowawcza
Adres: ul. Piotrkowska 147 lok. 4
90-440 Łódź
Tel/fax: 42 630 00 97
Tel. kom.: 604 080 830, 503 875 122
e-mail: biuro@castellum.com.pl

Wiemy jak znacząco podnieść wysokość należnego odszkodowania!