Dopłaty do odszkodowań

Dopłaty do odszkodowań

Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie – to niemal pewne. Chcesz dostać więcej? Skorzystaj z opcji dopłaty do odszkodowań. Już teraz sprawdź, ile możemy Ci zapłacić. Szybko, pewnie i bezpiecznie. Nawet 3 lata po wypadku!

Wysokie odszkodowanie. Minimum formalności. Zero stresu. A wszystko to w ciągu kilku zaledwie dni. Czy nie tak właśnie powinna wyglądać likwidacja szkody z OC sprawcy?

Twój samochód jest rozbity. Ty z trudem dochodzisz do zdrowia. Martwisz się o bliskich, a oni z troską spoglądają na Ciebie. Ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebujesz, i na którą masz siłę, jest starcie z ubezpieczycielem. Jesteś więc łatwym celem. Co zrobisz, gdy otrzymasz wycenę szkody?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zaakceptujesz ją, jakakolwiek by nie była, nawet rażąco zaniżona. Zwłaszcza jeśli nie jesteś w pełni sił. Ale pamiętaj – tak być nie musi. W wielu przypadkach należne ci odszkodowanie może być znacznie wyższe.

Co zrobić, aby je uzyskać? Skorzystaj z opcji, jaką są dopłaty do odszkodowań. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Pieniądze mogą być na Twoim koncie już za kilka dni. Starcie z ubezpieczycielem weźmiemy na siebie.

 

Na czym polega dopłata do odszkodowania?

Dopłata do odszkodowania jest niezwykle korzystnym instrumentem pozwalającym się cieszyć wypłatą wysokiego świadczenia bez konieczności przechodzenia uciążliwych procedur i bez jakiegokolwiek kontaktu z towarzystwem ubezpieczeniowym z Twojej strony. Czy to możliwe? Tak.

Dopłatę do odszkodowania OC otrzymasz od nas. Nasza kancelaria przejmie Twoje roszczenie wobec ubezpieczyciela, wypłacając Ci starannie wyliczoną, adekwatnie wysoką kwotę na konto. Teraz nie musisz się już przejmować tym, że ubezpieczyciel dokonał wyceny w sposób nierzetelny, albo że zaproponował Ci naprawę auta na tanich, azjatyckich zamiennikach. Tym wszystkim będziemy się zajmować my, ale to już nie Twoje zmartwienie.

 

Na jakich zasadach odbywa się odkup odszkodowań?

Oferujemy odkup odszkodowań na niezwykle korzystnych dla Ciebie warunkach:

 • Otrzymasz znaczną część maksymalnego odszkodowania z OC sprawcy, nie ponosząc jakiegokolwiek ryzyka związanego z jego dochodzeniem
 • Całkowite ryzyko dotyczące sporu z ubezpieczycielem ponosi nasza kancelaria
 • Dzięki współpracy z doświadczonymi rzeczoznawcami, wycena szkody i wyliczenie dopłaty do odszkodowania OC zajmuje zaledwie kilka dni.
 • Procedura odkupu odszkodowania i wypłaty pieniędzy na Twoje konto jest prosta, przejrzysta i uczciwa. Nie stosujemy zapisanych małym drukiem ukrytych kruczków, które spotkać możesz w umowach oferowanych przez inne kancelarie odszkodowawcze

 

Dopłaty do odszkodowania OC w Łodzi i regionie

Nie działamy wirtualnie. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Blisko Ciebie, dzięki czemu kontakt z nami zawsze jest prosty, szybki i bezproblemowy. Uzyskujemy dopłaty do odszkodowań dla klientów z Łodzi oraz innych miast regionu łódzkiego, a nawet – województw ościennych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, nakreślimy korzyści, jakie niesie skorzystanie z opcji dopłaty do odszkodowania OC. Proces weryfikacji Twojej szkody jest całkowicie bezpłatny – możesz zgłosić sprawę do rozpoznania za pomocą specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Bez jakiejkolwiek zwłoki ocenimy, jaka kwota Ci się należy, aby pokryć wszelkie poniesione straty, tak majątkowe, jak i niemajątkowe. Pamiętaj, że odszkodowanie z OC sprawcy zabezpieczać może nie tylko koszty naprawy samochodu, ale też Twojego leczenia – wizyt u lekarza, rehabilitacji, opieki pielęgniarskiej, zakupu niezbędnych leków czy wyrobów medycznych.

 

Dopłata do zaniżonego odszkodowania

Co zrobić, aby otrzymać dopłatę do zaniżonego odszkodowania? To prostsze, niż myślisz:

 • Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, mailowo, telefonicznie lub osobiście.
 • Przedstaw nam wycenę szkody zaproponowaną przez towarzystwo ubezpieczeniowe
 • Zaczekaj na naszą wycenę
 • Podpisz umowę na dopłatę do zaniżonego odszkodowania
 • Zerknij na stan konta – pieniądze powinny tam już być

Pamiętaj – możemy zaproponować odkup odszkodowań przyznanych nawet 3 lata wstecz. Nie obawiaj się. Podpisując umowę z naszą kancelarią, nie stracisz pieniędzy uzyskanych wcześniej od ubezpieczyciela. Całe ryzyko związane ze złożeniem odwołania oraz dalszym prowadzeniem sprawy w trybie odwoławczym bierzemy na siebie.

 

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych to nie tylko konkretne pieniądze, ale też inne korzyści. Przede wszystkim oszczędność czasu, czyli tego dobra, które należy dziś do najbardziej deficytowych. To też minimum formalności. Od momentu podpisania umowy z naszą kancelarią nie będziesz się przejmować już niczym. Oferujmy:

 • Najkorzystniejsze stawki
 • Przejrzyste zasady
 • Całkowite bezpieczeństwo

Korzystając z opcji dopłat do odszkodowań, nie musisz się obawiać trudnych negocjacji z ubezpieczycielem, ani ewentualnych kosztów i uciążliwości rozprawy przed sądem. I co najważniejsze – pieniądze dostaniesz od ręki. Twój samochód nie będzie stać bezużytecznie na parkingu do czasu zakończenia sprawy. A dla siebie będziesz mieć środki na leczenie i rehabilitację u najlepszych specjalistów.


Bezpłatna weryfikacja sprawy!

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje!

CASTELLUM Kancelaria Odszkodowawcza
Adres: ul. Piotrkowska 147 lok. 4
90-440 Łódź
Tel/fax: 42 630 00 97
Tel. kom.: 604 080 830, 503 875 122
e-mail: biuro@castellum.com.pl

Wiemy jak znacząco podnieść wysokość należnego odszkodowania!